علی امیرعسجدی
by on March 6, 2019
19 views
#003300">http://s1.picofile.com/file/6856304824/3y1ieoctz4urjmivxvw.png
[تصویر: klgjyg.gif]
سلام ،عزیزانم؛بهترین شناگ‍رم ڪ باشید ؛براتون توصیه میکنم؛
شبها تو رویای یڪتا خدایِ بخشنده و مهربان غرق بشیــــــد...
دستان پر مِهر خداوند نوازشگرتان باشد؛
پست شماره 318408738 از مَــتوـنُ (Duchess)

عالی ترین مشکلات، شما را به عالی ترین درجات انسانی و بنوعی آزادی از قید و بند مشکلات هدایت می کنند .در آموزشهای معنوی یک استعاره کلاسیک وجود دارد که دستان چیره و بسیار هنرمند خداوند مِهر و جان و جهان آفرین بر روی ما کار می کنند ؛ این استعاره در مورد کوزه گر و گِلش به کار رفته کوزه گر دیدگاه زیبایی از ظرفِ سفالینی که می خواهد آنرا به وجود آورد، دارد. پس اول ، آن گِل را می گــیرد و آنقدر آن را می کوبد و از صافی میگذراند و مشت ومال،می زند تا ناخالصی ها و حتّی هوایِ درونِ  آن خارج شود . سپس تکه گل را در چرخ کوزه گری می گذارد و همانطور که چرخها می چرخند کوزه گر شروع به شکل دادنش می کند تا آن را به شکل دلخواهش در آورد ....حالا همانطور که گل سفت می شود کوزه گر شروع به ضربه زدن به کوزه می کند ، آن قدر می زند تا آن را شکل دهد. اگر فقط به تماشای دستی که در حال ضربه زدن به کوزه است از همه زوایا بپردازید ، ممکن است فکر کنید کوزه گر ظالم و بی مِهر و هیچ اهمیتی به آن نمیدهد! و حتی سعی می کند ساخته خودش را خراب کند . اما اگر از نزدیک تر بنگرید ، متوجه خواهید شد که دست دیگر کوزه گر در داخل کوزه قرار داردتا آن را نگه دارد تا کوزه بتواند در مقابل ضربه ها مقاومت کند . ضربه هایی که آن را قوی تر و زیباتر می سازد . کوزه گر کوزه را طوری نگه می دارد که کوزه زیر تلاشهای ماهرانه اش فرو نریزد و آن را به بهترین شکل درمی آورد .

هر دو دست کوزه گر، با عشق و علاقه کار می کنند . آن دستی که آن ضربه ها را به قسمت بیرونی کوزه وارد می کند ، هم با علاقه کار می کند زیرا آن هم، این گل را دوست دارد و نمی خواهد که شکسته شود
.

به خودتان به عنوان یک گوی گلی فکر کنید که خداوند شما را به شکل یک کار زیبا و استادانه ، هنری که هیچ چیزی شبیه آن نیست در آورده است . بله ، شما ضربه های سخت را حس می کنید . این تکه را ناپدید می کنید . آن یکی را جلا می دهید دوباره به آن شکل می دهید و بارها و بارها یازسازی می کنید اما همچنین حس می کنید که دست دلسوزی و دست حمایت همیشه از درون ، شما را حمایت می کند هنگامی که فکر می کنید افتاده اید شما را بالا می کشد و هنگامی که اطمینان دارید از هم جدا خواهید شد به شما قدرت می بخشد .

این دست بخشش و کرامتهای بیکران خداوند است . شما به شکل چیزی در آمده اید که بسیار زیباهستید و ارزشمند... 
اگرلطف کنید،درگروه؛«مشاورۀ-خانواده» عضوِفعال و پست گذار باشید؛

611.gif

Click here to enlarge27.gifClick here to enlarge
Posted in: Society
علی امیرعسجدی
2665.png #سلام-ممنونم-آقا-بهرام-خوش-اومدین2665.png
1
1
March 6, 2019
بهرام
سلام ممنون .
2
1
1
March 6, 2019
اریا   هخامنش
عالللللیییی
1
1
March 6, 2019