مینو
on June 18, 2019
96 views
آموزش اپلیکیشن طراحی پروفایل
مطابق شکل ۱ تنظیمات طراحی پروفایل خود را در قسمت نمایش داده شده مشاهده نمایید.
این اپلیکیشن از چند قسمت تشکیل شده که مطابق شکل ۲ عبارتند از:
۱. انتخاب رنگ پشت زمینه
۲. انتخاب رنگ پشت زمینه منو
۳. انتخاب رنگ فونت های منو
۴. انتخاب نحوه نمایش تصویر
۵. اندازه تصویر پشت زمینه
۶. انتخاب فونت
۷. انتخاب سایز فونت پست ها
۸. انتخاب سایز فونت کامنت ها
۹. انتخاب تصویر
۱۰. عنوان
گزینه ۱: برای تغییر رنگ "سر برگ" و "کل بدنه سایت" از گزینه "انتخاب رنگ پشت زمینه" به آسانی امکان طراحی وجود دارد. امکان آپلود تصویر و قرار دادن تصویر برای پشت زمینه نیز وجود دارد اما با انتخاب رنگ های متنوع ضرورتی برای این کار وجود ندارد اما اگر مایل به انتخاب تصویر برای پشت زمینه می باشید، سعی کنید برای زیبایی پروفایل از بیشترین رنگی که در تصویر استفاده شده، از همان رنگ نیز برای پشت زمینه کل پروفایل انتخاب شود.
گزینه ۲ و ۳: رنگ پشت زمینه منو و رنگ فونت های منو هم کاملا مشخص می باشند که با انتخاب ان گزینه ها می توانید رنگ مورد علاقه ی خود را برای پروفایلتان انتتخاب نمایید. برای زیبایی پروفایل خود بعد از انتخاب رنگ پشت زمینه, سعی کنید رنگ فونت ها از همان رنگ ولی روشن تر انتخاب شود.
گزینه ۴: "آیا تصویر پیش زمینه تکرار شود؟" اگر تصویر انتخابی شما برای پس زمینه پروفایلتان خیلی کوچک می باشد و یا یک علامت خاص هست مثلا یک قلب کوچک، حتما روی "تکرار شود" قرار دهید تا همان تصویر به اندازه پروفایل شما تکرار شود. در غیر این صورت اگر تصویر شما بزرگ است، حتما تنظیمات را به روی "تکرار نشود" قرار دهید.
گزینه ۵: "اندازه تصویر پیش زمینه:" اگر میخواهید تصویر شما به همان اندازه واقعی نمایش داده شود و کیفیت آن کمتر و کاهش پیدا نکند، روی "اندازه واقعی تصویر" قرار دهید. ولی توجه داشته باشید امکان دارد تصویر از کیفیت خوبی برخوردار باشد ولی تمام صفحه را پر نکند.اگر روی گزینه "پر کردن همه صفحه پروفایل" قرار دهید، تصویر انتخابی شما با توجه به کل صفحه پروفایل شما سایزبندی شده و کاملا همه جای پروفایل را خواهد گرفت.
نکته قابل توجه: اگر خواستید از گزینه "پر کردن همه صفحه پروفایل" استفاده کنید (که در بیشتر مواقع از این گزینه استفاده میشود) حتما و حتما و حتما در انتخاب تکرار تصویر روی "تکرار نشود" قرار دهید.
گزینه "تغییر تصویر تا زمانی که کامل دیده شود" برای زمانی است که باعث می شود تا تصویر به اندازه ای در بیاید که هم عرض و هم ارتفاع تصویر درون ناحیه ترسیم پس زمینه قرار بگیرند. توجه داشته باشید که این کار با حفظ تناسب عرض و ارتفاع تصویر صورت می گیرد.
گزینه ۶: از این گزینه می توانید تنظیمات فونت پروفایل خود را تغییر دهید.
گزینه ۷: از گزینه سایز فونت پست ها می توانید سایز پست ها را در پروفایل خود به اندازه ی دلخواه خود تغییر دهید.
گزینه ۸: از گزینه سایز فونت کامنت ها می توانیپ سایز کامنت هایی که در زیر پست های خود در پروفایلتان قرار داده شده را به اندازه ی دلخواه خود تغییر دهید.
گزینه ۹: شما از قسمت انتخاب تصویر می توانید تصویر مورد نظر خود را انتخاب نمایید و با توجه به توضیحات بالا می توانید حتی تصویر با سایزهای خیلی کوچک انتخاب نمایید و تنظیمات را بر روی گزینه "تکرار شود" قرار دهید تابتوانید پروفایل زیبایی برای خود طراحی نمایید, همچنین می توانید از تصاویر متحرک برای پس زمینه پروفایل خود استفاده نمایید که در این صورت سرعت در پروفایل شما کمتر خواهد شد.
گزینه ۱۰: بعد از طراحی هایی که در بالا بر روی پروفایل انجام داده اید نوبت به ذخیره آنها و اعمال بر روی پروفایل خود می باشد که با زدن بر روی گزینه ی عنوان می توانید تمام تغییرات را بر روی پروفایل خود اعمال نموده و سپس مشاهده نمایید.
نکته قابل توجه: زمانی که پروفایل خود را طراحی کردید گزینه "برگشت به حالت پیش فرض" برای شما در پنجره ی شماره ۲ فعال می گردد که هر زمانی که تمایلی به طراحی پروفایل خود نداشتید با زدن این گزینه می توانید تمام تنظیمات را به حالت پیش فرض برگردانید.
Dimension: 907 x 1670
File Size: 255.79 Kb
شبیه مردبارانی
من انجام دادم حل شد ولی یکم سنگین میشه وهنگ میکنه
2
1
1
July 3, 2019
امیر بصیر
این طبیعی هست، و بعد از ذخیره، کش بصورت اتوماتیک خالی میشه تا طراحی شما نمایش داده بشه که اگه کش پاک نشه، شما نخواهید توانست طراحی خود را همان موقع ببینید. و دوباره فایل ها اصلی شروع به کش شدن میشن که در اولین استفاده کمی سنگین خواهد بود.
May 13, 2020
شبیه مردبارانی
دوستان زودقضاوت نکنیدشادواقعااطلاعاتی نداشته ـ بزاریدبپای پیری بنده
3
2
1
July 3, 2019
مینو
اختیار دارید اقا جواد. درسته مشخصه اطلاعاتی نداشتن اما کسی که اطلاعاتی پر مورد چیزی نداره بهتره در موردش بپرسه نه اینکه به این صورت برخورد کنه. ممنونم از شما اقا جواد. شما بزرگوارید
2
1
1
July 3, 2019 Edited
آذر
آره شاید حرف شما درسته.....اما در ادامه مسخره کردن و مینا رو صدا زدن اصلا درست نیست اصلا کوووو مینا؟ همه مسئولیت رو دوش مینو افتاده همه هم به مینو غر میزنند این که نشد آقای احد کارا رو داده دست مینو چون قابل اعتماد و کار بلده.....
1
1
July 3, 2019
مینو
maryam.d مریم جان من الان انجام دادم مشکلی نداشت. پروفایلت را که نگاه کردم رنگ پس زمینه پروفایلت تغییر کرده بود و اعمال شده بود
1
1
July 3, 2019
💕roza-rezvani💕
خسته نباشی مینوجان اینکه قبلأبود...؟؟؟فقط یک چیزای اضافه شده...!!!
1
1
May 16, 2020
مینو
💕roza-rezvani💕 عزیزم تاریخ پست را نگاه کن این پست مال ۲۸ خرداد پارساله😊
1
1
May 16, 2020
💕roza-rezvani💕
مینو آهان...!!!ok...؟؟؟
1
1
May 16, 2020