مینو
on June 30, 2019
46 views
طریقه ی ذخیره کردن تصاویر و پست های مورد علاقه ی خود در مجموعه ی خودتان
۱. ایجاد مجموعه
الف) ابتدا مطابق تصویر شماره ۱ از قسمت منو گزینه ی "ذخیره شده ها" را انتخاب کنید.
ب) سپس گزینه ی "مجموعه های من" را انتخاب نمایید.
ج) سپس طبق تصویر, گزینه ی "ایجاد تصویر" را کلیک کنید. مطابق تصویر شماره ۲ کادری به شما نمایش داده می شود که میتوانید اسم مجموعه خود را نوشته و سپس گزینه ی ساختن را کلیک کنید.
د) مطابق تصویر شماره ۳ مجموعه ای برای شما ساخته می شود که میتوانید تصاویری که مایل هستید را در هر کدام از مجموعه هایی که ساخته اید ذخیره کنید. (در تصویر شماره ۳ میتوانید از دایره سبزرنگ که سمت چپ و بالای صفحه می باشد مجموعه های بیشتری برای خود بسازید)
۲. نحوه ی ذخیره سازی تصاویر
الف) مطابق تصویر شماره ۴ بر روی تنظیمات پست مورد نظر خود کلیک کنید و سپس گزینه "ذخیره" را انتخاب کنید.
ب) مطابق تصویر شماره ۵ نوشته ای بالای تصویر به شما نمایش داده می شود با کلیک بر روی "افزودن به مجموعه" لیست مجموعه هایی که ایجاد کردید برای شما نمایش داده می شود و شما می توانید هر کدام از مجموعه هایی که مایل هستید ان تصویر یا موزیک یا ویدئو در ان ذخیره شود را تیک بزنید که به صورت اتوماتیک پست انتخابی شما درون آن مجموعه ذخیره می شود که بعد می توانید وارد گزینه ی "مجموعه های من" شوید و پست های ذخیره شده را مشاهده نمایید.
نکته: اگر هیچ مجموعه ای را در لیست مجموعه ها تیک نزنید بعد از ذخیره, ان پست را در گزینه "همه ی ایتم های ذخیره شده" در تصویر شماره ۳ مشاهده خواهید نمود.
۳. خارج نمودن از حالت ذخیره
حال اگر بخواهید پست ذخیره شده را از حالت ذخیره خارج نمایید مطابق تصویر شماره ۵ می توانید گزینه "خارج کردن از ذخیره ها" را کلیک نمایید تا پست از حالت ذخیره خارج شود.
Dimension: 1057 x 642
File Size: 194.8 Kb