مینو
on May 12, 2020
19 views
آموزش قرار دادن استوری
۱. از گزینه استوری ها که در صفحه ی خانه مطابق شکل ۱ مشاهده می کنید می توانید استوری های خود را ارسال نمایید.
۲. هنگامی که بر روی استوری ها کلیک کنید ۳ گزینه به شما نمایش داده می شود.
الف. پس زمینه ب. تصویر ج. ویدئو
الف. پس زمینه: از این روش می توانید یک تصویر پس زمینه به همراه یک متن بر روی آن, استوری ارسال نمایید. وقتی بر روی این گزینه کلیک کنید مطابق شکل ۲ می توانید (قسمت ۱) وارد تصاویر گوشی یا سیستم خود شوید و یک عکس انتخاب نمایید و در قسمت ۲ متن مورد نظر خود را تایپ کنید و سپس بر روی گزینه به اشتراک بگذار کلیک کنید تا استوری شما ارسال گردد. در این روش متن شما روی تصویر قرار می گیرد.
ب. تصویر: در این روش مطابق شکل ۳ با کلیک بر روی گزینه ی تصویر, مستقیم وارد گالری و محل ذخیره ی تصاویر خود می شوید و می توانید عکس مورد نظر خود را انتخاب کنید و در قسمت مشخص شده متن خود را وارد نمایید و سپس گزینه به اشتراک بگذار را کلیک نمایید. در این روش متن شما در پایین تصویر قرار می گیرد.
ج: ویدئو: در این روش مطابق شکل ۴ هنگامی که بر روی گزینه ویدئو کلیک نمایید مستقیم وارد گالری گوشی و یا سیستم خود شده و کلیپ مورد نظر خود را انتخاب نمایید و سپس متن مورد نظر خود را در قسمت مشخص شده وارد نمایید و با زدن گزینه ی به اشتراک بگذار می توانید ویدئوی خود را در استوری قرار دهید.
نکته۱: در هنگام انتخاب پس زمینه, تصویر و ویدئوی مورد نظر خود چند لحظه باید صبر نمایید تا تصاویر یا ویدئو در سایت آپلود شود.
نکته۲: در هنگام ارسال استوری به ۳ روش بالا (پس زمینه, تصویر و ویدئو), هنگامی که متن خود را وارد کردید باید در انتهای متن اینتر بزنید تا گزینه ی به اشتراک بگذار فعال گردد.
نکته ۳: کلیپ هایی که می توانید در قسمت ویدیو برای استوری قرار دهید فقط ۱۵ ثانیه می باشد و ویدیوهای بلندتر ارسال نمی شود.
Dimension: 1500 x 1500
File Size: 151.58 Kb
amir Bassir
البته زمان ماندگاری استوری ها ۴۸ ساعت است که با درخواست دوستان میشه کم یا زیاد کرد. (ماندگاری استوری ها برای شخصی که استوری گذاشته همیشگی است)
2
2
May 12, 2020
مینو
ممنون از توضیحاتتون
2
1
1
May 12, 2020
amir Bassir
مینو خواهش می کنم خانم مینو...
1
1
May 12, 2020
یاسـمین
دست هر دوی شما درد نکنه زحمت کشیدید
3
2
1
May 12, 2020
حمید رزمجو
بسيار بسيار عالي مينو خانوم دست گلتون درد نكنه
1
1
May 12, 2020